
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2546333
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:36:19 | | SCORE | 1295 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 980 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 980 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-13C0 - SUB: 1458-3669 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1228 MHz - max: 1355 MHz |
|---|
| max power | 79 % TDP (237 W) |
|---|
|