FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546332
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:36:14 |
| SCORE | 8428 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.15 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 140T GPU (16GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 1025-1863 - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6452 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 250 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 50 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-41CD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2378 MHz - max: 2588 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|