FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546329
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:35:18 |
| SCORE | 5340 |
|---|
| FPS | 88 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7735H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1D05-1278 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2206 MHz - max: 2370 MHz |
|---|
| max power | 122 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1D05-1278 - REV: A |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 26 W |
|---|