FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546323
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:31:35 |
| SCORE | 5402 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 1462-3716 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.59 |
|---|
| max core usage | 46 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1980 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (274 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|