
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2546320
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:28:03 | | SCORE | 9543 |
|---|
| FPS | 159 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1771-2061 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1718 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (158 W) |
|---|
|