
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546319
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:26:59 | | SCORE | 4741 |
|---|
| FPS | 78 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2487 - SUB: 3842-3658 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1462 MHz - max: 1882 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (170 W) |
|---|
|