
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2546318
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:26:55 | | SCORE | 10127 |
|---|
| FPS | 168 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 10DE-16F3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1426 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (471 W) |
|---|
|