
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546316
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:26:35 | | SCORE | 4110 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX6500 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1002-E46 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 15 MHz - max: 2239 MHz |
|---|
| max power | 80 W |
|---|
|