FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2546311
FurMark (GL) Submitted by 111 on Apr 20, 2026 @ 08:20:49 |
| SCORE | 16217 |
|---|
| FPS | 264 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Genuine Intel(R) 0000 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D36 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|
| GPU1 | SAPPHIRE Nitro RX 7900 XTX Vapor-X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-E471 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 59 MHz - max: 1838 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| max power | 404 W |
|---|