
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546301
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:17:56 | | SCORE | 648 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce MX250/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 441.20 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10510U CPU @ 1.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GeForce MX250 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1D52 - SUB: 1E83-3E21 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 785 MHz - max: 937 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9B41 - SUB: 1E83-3E21 - REV: 2 |
|---|
|