FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546300
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:16:49 |
| SCORE | 17241 |
|---|
| FPS | 287 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1ED3-7891 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 105 °C |
|---|
| core clock | min: 1371 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 321 W |
|---|
| GPU1 | GameViewer Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002E-DEC2 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|