FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546298
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:15:14 |
| SCORE | 6209 |
|---|
| FPS | 103 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i3-13100 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D48 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 35 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1043-5D5 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 74 MHz - max: 2133 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| max power | 100 W |
|---|