
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2546280
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:06:29 | | SCORE | 4955 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2487 - SUB: 1043-8866 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1838 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (181 W) |
|---|
|