FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546278
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:03:50 |
| SCORE | 4569 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2696 v4 @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 3842-2484 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 88 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 316 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (313 W) |
|---|