FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546254
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:50:14 |
| SCORE | 1645 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 3 3300X 4-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1458-4088 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 360 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 51 % TDP (185 W) |
|---|