FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546253
FurMark (GL) Submitted by miracle on Apr 20, 2026 @ 07:49:57 |
| SCORE | 7398 |
|---|
| FPS | 123 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7940H w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2860 - SUB: 1043-23BD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1980 MHz - max: 2130 MHz |
|---|
| max power | 141 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: 1043-23BD - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 31 W |
|---|