
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546239
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:43:03 | | SCORE | 1241 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD FX(tm)-6300 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C03 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1544 MHz - max: 1709 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (125 W) |
|---|
|