
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546218
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:27:17 | | SCORE | 8362 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.251205 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2440 - REV: C2 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1429 MHz - max: 2197 MHz |
|---|
| max power | 222 W |
|---|
|