FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546217
FurMark (GL) Submitted by sankolul on Apr 20, 2026 @ 07:26:39 |
| SCORE | 11838 |
|---|
| FPS | 197 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X3D 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-89E7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2618 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (276 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E89 - REV: CB |
|---|