FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2546184
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 07:04:54 |
| SCORE | 3598 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 550.163.01 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.14.0-37-generic 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 10DE-16F4 |
|---|
| graphics driver | 550.163.01 |
|---|
| max core usage | 40 % |
|---|
| max core temperature | 46 °C |
|---|
| core clock | min: 825 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| GPU1 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 41 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|