
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546175
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:58:23 | | SCORE | 4233 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 24.7.1.240711 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1458-2334 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.7.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 18 MHz - max: 1991 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|