FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546170
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:57:26 |
| SCORE | 6151 |
|---|
| FPS | 102 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E81 - SUB: 10DE-13A1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (239 W) |
|---|