FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546154
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:50:25 |
| SCORE | 4720 |
|---|
| FPS | 78 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 140T GPU (32GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 17AA-2349 - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8306 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 150 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 17AA-2349 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 878 MHz - max: 1650 MHz |
|---|