FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546150
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:45:42 |
| SCORE | 6196 |
|---|
| FPS | 102 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24DC - SUB: 17AA-3A58 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1306 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
| max power | 166 W |
|---|