
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546145
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:39:56 | | SCORE | 8596 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.76 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5060 Ti TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1043-8A08 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.76 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2362 MHz - max: 2678 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (182 W) |
|---|
|