
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546143
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:38:29 | | SCORE | 5766 |
|---|
| FPS | 96 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1002-636 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 107 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2579 MHz |
|---|
| max power | 201 W |
|---|
|