
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546141
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:37:38 | | SCORE | 9797 |
|---|
| FPS | 161 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-220A - SUB: 3842-4877 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (400 W) |
|---|
|