FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546138
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:35:57 |
| SCORE | 6228 |
|---|
| FPS | 103 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra X7 358H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B390 GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-B080 - SUB: 1D72-2424 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8359 |
|---|
| max core usage | 17 % |
|---|
| core clock | min: 900 MHz - max: 2500 MHz |
|---|
| max power | 4 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 10DE-2061 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2116 MHz - max: 2506 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|