FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546130
FurMark (GL) Submitted by gok_zep2 on Apr 20, 2026 @ 06:31:49 |
| SCORE | 4102 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.80 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249D - SUB: 1043-118C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.80 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 870 MHz - max: 1290 MHz |
|---|
| max power | 115 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1043-118C - REV: C4 |
|---|
| max core usage | 13 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2100 MHz |
|---|