
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546096
FurMark Knot (VK) Submitted by vvv on Apr 20, 2026 @ 06:17:56 | | SCORE | 2014 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 21996 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2503 - SUB: 1043-87F5 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1838 MHz - max: 1928 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (168 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC8 - SUB: 1462-7D15 - REV: 3 |
|---|
|