FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546089
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:12:13 |
| SCORE | 9624 |
|---|
| FPS | 160 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1043-8694 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-220A - SUB: 3842-4877 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|