FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546083
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:08:11 |
| SCORE | 5500 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13620H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3E68 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2010 MHz - max: 2476 MHz |
|---|
| max power | 140 W |
|---|
| GPU1 | Todesk Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 11D959-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|