FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546080
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 06:07:39 |
| SCORE | 6707 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 9060 XT Swift OC 16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1EAE-8601 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 235 MHz - max: 2638 MHz |
|---|
| max power | 183 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C3 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|