FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546063
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 05:57:20 |
| SCORE | 1916 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i3-13100 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 42 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1787-B36 - REV: C4 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 184 MHz - max: 1670 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| max power | 153 W |
|---|