
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546062
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 05:57:01 | | SCORE | 12930 |
|---|
| FPS | 213 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-89E7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 125 % TDP (288 W) |
|---|
|