FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546032
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 05:38:40 |
| SCORE | 6222 |
|---|
| FPS | 103 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 555.99 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4577 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2487 - SUB: 1458-407B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1868 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|