
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546031
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 05:37:51 | | SCORE | 1628 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A310 LP Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i3-13100 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A310 LP Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A6 - SUB: 172F-4019 - REV: 5 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 32 W |
|---|
|