FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546019
FurMark (GL) Submitted by TRI on Apr 20, 2026 @ 05:30:56 |
| SCORE | 6597 |
|---|
| FPS | 109 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 577.05 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 17AA-3E36 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6737 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 17AA-3E36 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1800 MHz - max: 2452 MHz |
|---|