
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546008
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 05:25:37 | | SCORE | 6648 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 7377-1501 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 2482 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (155 W) |
|---|
|