
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2545986
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 05:01:14 | | SCORE | 3835 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA TITAN Xp/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10600KF CPU @ 4.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA TITAN Xp |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B02 - SUB: 10DE-11DF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 1532 MHz - max: 1874 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (268 W) |
|---|
|