FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545982
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 04:57:39 |
| SCORE | 12578 |
|---|
| FPS | 209 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8745HS w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1002-124 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1332 MHz - max: 1954 MHz |
|---|
| max power | 246 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 1002-124 - REV: B3 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 19 W |
|---|