
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545981
FurMark (VK) Submitted by BerzerkerFox on Apr 20, 2026 @ 04:56:49 | | SCORE | 14878 |
|---|
| FPS | 248 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800XT 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 148C-2408 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 502 MHz - max: 2128 MHz |
|---|
| max power | 281 W |
|---|
|