FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545980
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 04:56:43 |
| SCORE | 3893 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1025-159C - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5081 |
|---|
| max core usage | 20 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 32 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A5 - SUB: 1025-159C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1702 MHz |
|---|