FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545971
FurMark (GL) Submitted by chrisramazani on Apr 20, 2026 @ 04:44:43 |
| SCORE | 19730 |
|---|
| FPS | 327 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E32 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| core clock | min: 180 MHz - max: 2366 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| max power | 304 W |
|---|