FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545969
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 04:43:17 |
| SCORE | 2339 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4688 - SUB: 1462-13CE - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7026 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 69 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-27A0 - SUB: 1462-13CE - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 210 MHz - max: 2580 MHz |
|---|