FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2545962
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 04:40:15 | | SCORE | 6506 |
|---|
| FPS | 108 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1462-5371 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1426 MHz - max: 2580 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (147 W) |
|---|
|