
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2545942
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 04:27:14 | | SCORE | 2436 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700F @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D83 - SUB: 10DE-2062 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2572 MHz - max: 2880 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (130 W) |
|---|
|