FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545933
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 04:20:44 |
| SCORE | 721 |
|---|
| FPS | 12 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 750/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 750 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1381 - SUB: 7377-0 - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1072 MHz - max: 1151 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (40 W) |
|---|
| GPU1 | Lebo Virtual USB Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: FEFE-6666 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|