
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545927
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 04:15:33 | | SCORE | 7199 |
|---|
| FPS | 119 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RX 6750 XT Strix OC 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5E5 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 79 MHz - max: 2474 MHz |
|---|
| max power | 230 W |
|---|
|