FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545917
FurMark (GL) Submitted by 095 on Apr 20, 2026 @ 04:05:28 |
| SCORE | 3280 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX TITAN X/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-5960X CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX TITAN X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-17C2 - SUB: 1043-8539 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 31 °C |
|---|
| core clock | min: 874 MHz - max: 1002 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (250 W) |
|---|